Internationaal Jeugdkamp / Voetbaltoernooi voor de B, C en D-jeugd

 
5 oktober 2011 21:00

Van 6 t/m 9 april 2012 nemen we met de B, C en D-jeugd van Neerlandia’31 weer deel aan de Sirene Cup in Oostende (België). Dit Jeugdkamp annex voetbaltoernooi vindt zoals gebruikelijk in het paasweekend plaats en omdat het een druk bezocht toernooi is moeten we zeer snel inschrijven.
Geef je daarom z.s.m. op !



Internationaal voetbaltoernooi voor de B, C en D-jeugd

 

 

Na het succes van afgelopen keer willen we ook dit seizoen met de B, C en D-jeugd  van Neerlandia’31 naar de Sirene Cup in Oostende (België) gaan. Dit toernooi vindt zoals gebruikelijk in het paasweekend plaats, komend jaar (2012) is dat van vrijdag 6 april tot en met maandag 9 april.

 

Eerst willen we inventariseren hoeveel jeugdleden hiervoor belangstelling hebben
zodat we weten hoeveel spelers c.q. teams we kunnen inschrijven.

De eigen bijdrage zal € 99,-- zijn.

Dit bedrag is voor 3 overnachtingen, vervoer heen en terug, maaltijden en deelname
aan het toernooi.

 

Als je mee wilt gaan kun je jezelf aanmelden door een e-mail te sturen naar  r.verdult@planet.nl en wel het liefst vóór zondag 9 oktober a.s.

Overleg wel eerst even met je ouders.

 

We beseffen dat het kort dag is om te reageren maar omdat het een erg leuk
toernooi is, is het daarom ook druk bezocht door vele teams uit meerdere
landen, we moeten dus ook snel beslissen EN snel boeken om bij dit toernooi
aanwezig te kunnen zijn.

 

Meer informatie over het toernooi kun je vinden via onderstaande link :

http://www.sirenecup.be/

 

Voetbalgroeten
van de begeleiders,

 

Bart Witteveen, Ton van der Veer, Hans Jacobs

Johan van Overveld, Rob van der Burgt, Ronald Verdult

 

 

Bekijk ook de foto’s  van het jeugd/voetbalkamp van vorig ja op onderstaande link : http://www.neerlandia31.nl/376/fotos--films/?type=1&from=0